staf

Gybels Rudy

TRAINER

team (TRAINING: Di en do : 19.00 – 20.30)

Hoes Elias

Hoes Elias

7/07/1996

Rivera Joshua

Rivera Joshua

16/10/1996

Aerts Steven

Aerts Steven

26/09/1998

Verheyden Jo

Verheyden Jo

2/10/1998

Janssen Jules

Janssen Jules

1/10/1996

Van Roey Jens

Van Roey Jens

26/03/1996

Helsen Nick

Helsen Nick

20/05/1998

Coomans Seppe

Coomans Seppe

2/04/1999

Lamkharrat Ayoub

Lamkharrat Ayoub

11/04/1996

Lorem ipsum dolor sit amet…

Corlu Alihaydar

Corlu Alihaydar

3/02/1997

Lorem ipsum dolor sit amet…

Swinnen Vincent

Swinnen Vincent

19/08/1998

Lorem ipsum dolor sit amet…

Didden Jari

Didden Jari

20/11/1999

Lorem ipsum dolor sit amet…

Neuts Giel

Neuts Giel

28/03/1996

Pellens Kevin

Pellens Kevin

16/02/1997

Lamkharrat Ali

Lamkharrat Ali

8/03/1999

kalender

2/09/17 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KFC EZAART SP. NIV.2 2/apr
9/09/17 15:00 KVV RAUW SP. NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
16/09/17 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KFC VRIJ ARENDONK NIV.2   –
23/09/17 15:00 VERBR. BALEN NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
30/09/17 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KSK OOSTHOVEN A NIV.2   –
7/10/17 12:30 KFC BEEKHOEK SP. NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
14/10/17 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KFC MOL NIV.2   –
21/10/17 10:00 FC GIERLE NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
4/11/17 14:30 K. BERG EN DAL VV NIV.1 VERBR.ARENDONK NIV.1   –
11/11/17 12:30 WHITE STAR NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
18/11/17 14:30 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KSV OUD TURNHOUT A NIV.1   –
25/11/17 14:30 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
9/12/17 14:30 K. BERG EN DAL VV NIV.1 FC ZWANEVEN NIV.1   –
13/01/18 12:00 K. RETIE SK NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
20/01/18 12:00 KFC EZAART SP. NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
27/01/18 14:30 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KVV RAUW SP. NIV.2   –
3/02/18 15:00 KFC VRIJ ARENDONK NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
17/02/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 VERBR. BALEN NIV.2   –
24/02/18 09:30 KSK OOSTHOVEN A NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
3/03/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 KFC BEEKHOEK SP. NIV.1   –
10/03/18 15:00 KFC MOL NIV.2 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
17/03/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 FC GIERLE NIV.1   –
24/03/18 14:30 VERBR.ARENDONK NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
7/04/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 WHITE STAR NIV.1   –
14/04/18 14:30 KSV OUD TURNHOUT A NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1   –
21/04/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA B NIV.1   –
5/05/18 13:00 FC ZWANEVEN NIV.1 K. BERG EN DAL VV NIV.1 PP
12/05/18 15:00 K. BERG EN DAL VV NIV.1 K. RETIE SK NIV.2 PP

Download de kalender naar je mobile of eigen agenda

Klik op deze link als u de kalender automatisch op je smartphone of agenda wil laden

Klik Hier

stand

1 FC PUNT-LARUM NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 HEIKANT BERLAAR 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. BERG EN DAL VV NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. IMMER VOORT FC NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC EXC. VORST NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC TONGERLO NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KVC BOOISCHOT NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SK ACHTER OLEN NIV.1 0 0 0 0 0 0 0 0