Thuisploeg Bezoekers datum uur Category
FC NETEZONEN A NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 14-11-2018 18:29:00 GEW U13 REEKS O
K. BERG EN DAL VV A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 17-11-2018 14:30:00 GEW U13 REEKS O
K. BERG EN DAL VV B NIV.1 K. ZWAL. OLMEN NIV.2-1 24-11-2018 10:00:00 GEW U13 REEKS O
FC WEZEL SPORT NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 24-11-2018 11:30:00 GEW U13 REEKS O
FC NETEZONEN A NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 14-11-2018 18:29:00 GEW U13 REEKS O
K. BERG EN DAL VV A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 17-11-2018 14:30:00 GEW U13 REEKS O
K. BERG EN DAL VV B NIV.1 K. ZWAL. OLMEN NIV.2-1 24-11-2018 10:00:00 GEW U13 REEKS O
FC WEZEL SPORT NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 24-11-2018 11:30:00 GEW U13 REEKS O

Gewestelijke U13 Reeks O

Gewestelijk U13 Reeks O

Bovenaan v.l.n.r: Flor Croonenborghs, Loewie Mees, Jens Berghmans, Sam Corstjens, Giel Geerinckx
Onderaan v.l.n.r: Luc Van Hove (afgevaardige), Ward Houtmeyers, Seppe Boons, Thomas Verhaeren, André Beyns (trainer)

Bovenaan v.l.n.r: Luc Van Hove (afgevaardigde), Sam Corstjens, Mathias Engelen, Jens Berghmans, André Beyns (trainer)
Onderaan v.l.n.r: Senne Rogiers, Lars Van Moer, Lasse Van Hove, Ruben Gielen, Babatunde Agunllye, Ty-Keram Isu
Ontbreken op de foto : Nandor Verheyen en Drilon Krasniqi

Flor Croonenborghs

Mathias Engelen

Ruben Gielen

Luc Van Hove (afgevaardigde)

Lowie Mees

Senne Rogiers

Babatunde Agunloye

André Beyns (trainer)

Jens Berghmans

Seppe Boons

Sam Corstjens

Giel Geerinckx

Lars Van Moer

Thomas Verhaeren

Ward Houtmeyers

Ty-Keram Isu

Lasse Van Hove

15/09/2018 11:30 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 VC MOLDAVO B NIV.1   –
22/09/2018 11:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
29/09/2018 11:15 FC NETEZONEN A NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1   –
29/09/2018 11:30 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1   –
10/06/18 11:00 FC WEZEL SPORT NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
10/06/18 11:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 K. ZWAL. OLMEN NIV.2-1   –
10/11/18 19:00 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 FC ZWANEVEN B NIV.1   –
13/10/2018 11:00 VC MOLDAVO B NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1   –
18/10/2018 19:00 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 FC ZWANEVEN B NIV.1   –
20/10/2018 11:15 FC NETEZONEN A NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
27/10/2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1   –
27/10/2018 11:30 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 K. ZWAL. OLMEN NIV.2-1   –
11/03/18 11:00 VC MOLDAVO B NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
11/03/18 11:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 FC WEZEL SPORT NIV.1   –
11/10/18 11:30 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1   –
14/11/2018 18:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 FC NETEZONEN A NIV.1   –
17/11/2018 14:30 K. SAV ST. DIMPNA D NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
24/11/2018 10:00 K. ZWAL. OLMEN NIV.2-1 K. BERG EN DAL VV B NIV.1   –
24/11/2018 11:30 K. BERG EN DAL VV A NIV.1 FC WEZEL SPORT NIV.1   –
12/01/18 09:00 FC ZWANEVEN B NIV.1 K. BERG EN DAL VV A NIV.1   –
12/01/18 11:30 K. BERG EN DAL VV B NIV.1 VC MOLDAVO B NIV.1   –